Przejdź do treści
Biuletyn informacji publicznej
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne - Młodszy Specjalista w Zespole ds. Projektów Inwestycyjnych

LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE - dotyczy procedury naboru  na stanowisko: Młodszy Specjalista w Zespole ds. Projektów Inwestycyjnych w WFOŚiGW w Łodzi.

Nazwa Instytucji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
Oferowane Stanowisko: Młodszy Specjalista w Zespole ds. Projektów Inwestycyjnych

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonej oceny formalnej złożonych aplikacji na ww. stanowisko pracy, do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

Lp.

Nazwisko i Imię

Miejsce zamieszkania

1.

Artur Sygulski

Barczkowice

2.

Maciej Grecki

Łódź

3.

Michał Pachulski

Sieradz

Jednocześnie informujemy, iż kolejny etap rekrutacji polegał będzie na przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego sprawdzającego wiedzę teoretyczną. Test odbędzie się w dniu 01.09.2016 r. w sali edukacyjnej w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi (ul. Dubois 118, 93-465 Łódź) o godz. 8.30.

Kandydaci wskazani powyżej powinni stawić się z dowodami osobistymi. Nieobecność traktowana będzie jako rezygnacja z ubiegania się o ww. stanowisko, bez względu na jej przyczyny.

Kolejnym etapem rekrutacji będzie przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami, która odbędzie się w dniu 01.09.2016 r. od godziny 9.15  w sali edukacyjnej w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi.

Pobierz w PDF
Osoba która utworzyła wpis:
Admin
Data utworzenia wpisu
31.08.2016, 09:08
Osoba która opublikowała wpis:
Admin
Data opublikowania wpisu:
11.07.2020, 11:45
Artykuł był wyświetlony
526 razy

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.