Przejdź do treści
Biuletyn informacji publicznej
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Lista kandydatów spełniająca wymagania formalne - Starszy Inspektor w Zespole Systemu Zarządzania

LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE (dotyczy procedury naboru na stanowisko: Starszy Inspektor w Zespole Systemu Zarządzania w WFOŚiGW w Łodzi)

Nazwa Instytucji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
Oferowane Stanowisko: Starszy Inspektor w Zespole Systemu Zarządzania

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonej oceny formalnej złożonych aplikacji na ww. stanowisko pracy, do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

Lp.

Nazwisko i Imię

Miejsce zamieszkania

1.

Peraj Katarzyna

Poddębice

2.

Fraj Krzysztof

Piotrków Tryb.

Jednocześnie informujemy, iż kolejny etap rekrutacji polegał będzie na przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego sprawdzającego wiedzę teoretyczną. Test odbędzie się w dniu 09.08.2016 r. w sali edukacyjnej w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi (ul. Dubois 118, 93-465 Łódź) o godz. 930.
Kandydaci wskazani powyżej powinni stawić się z dowodami osobistymi. Nieobecność traktowana będzie jako rezygnacja z ubiegania się o ww. stanowisko, bez względu na jej przyczyny.
Kolejnym etapem rekrutacji będzie przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami, która odbędzie się w dniu 09.08.2016 r. od godziny 1030 w sali edukacyjnej w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi.

Pobierz w PDF
Osoba która utworzyła wpis:
Admin
Data utworzenia wpisu
22.07.2016, 12:09
Osoba która opublikowała wpis:
Admin
Data opublikowania wpisu:
30.06.2020, 05:28
Artykuł był wyświetlony
420 razy

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.