Przejdź do treści
Biuletyn informacji publicznej
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Lista kandydatów spełniajacych wymagania formalne - Starszy Inspektor w Zespole Finansowo - Księgowym

LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE (dotyczy procedury naboru na stanowisko: Starszy Inspektor w Zespole Finansowo-Księgowym)

Nazwa Instytucji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
Oferowane Stanowisko: Starszy Inspektor w Zespole Finansowo-Księgowym

Informujemy, że w wyniku analizy złożonych aplikacji na ww. stanowisko pracy, do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

Lp. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania
 1. Zielińska Ewelina
Konstantynów Łódzki
 2. Wyczółkowska Aleksandra Łódź

Jednocześnie informujemy, iż kolejny etap rekrutacji polegał będzie na przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego sprawdzającego wiedzę teoretyczną. Test odbędzie się w dniu 27.08.2015 r. w sali konferencyjnej w budynku C WFOŚiGW w Łodzi o godzinie 10.00. Kandydaci wskazani powyżej powinni stawić się z dowodami osobistymi. Nieobecność traktowana będzie jako rezygnacja z ubiegania się o ww. stanowisko, bez względu na jej przyczyny. Kolejnym etapem rekrutacji będzie przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami, która odbędzie się w dniu 27.08.2015 r. od godziny 10.30.

Pobierz w PDF
Osoba która utworzyła wpis:
Admin
Data utworzenia wpisu
26.08.2015, 08:36
Osoba która opublikowała wpis:
Admin
Data opublikowania wpisu:
24.05.2020, 05:44
Artykuł był wyświetlony
1037 razy

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.