Przejdź do treści
Biuletyn informacji publicznej
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne

dotyczy procedury naboru na stanowisko: Starszy Inspektor w Zespole Obsługi i Oceny WnioskówNazwa Instytucji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Oferowane Stanowisko: Starszy Inspektor w Zespole Obsługi i Oceny Wniosków.

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na ww. stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji, zakwalifikowali się następujący kandydaci, spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

 Lp.  Nazwisko i imię  Miejsce zamieszkania
 1.  Marciniak Izabela  Łódź
 2.  Bartkowicz Bogumiła  Łódź
 3.  Wierzbicka Anna  Łódź
 4.  Malanowska Emilia  Zgierz
 5.  Müller Magdalena  Łódź
     Jednocześnie informujemy, iż kolejny etap rekrutacji polegał będzie na przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego, sprawdzającego wiedzę teoretyczną. Test odbędzie się w dniu 11.10.2012 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi w pokoju Nr 306/307 o godzinie 9:15. Kandydaci wskazani powyżej powinni stawić się z dowodami osobistymi. Nieobecność traktowana będzie jako rezygnacja z ubiegania się o ww. stanowisko, bez względu na jej przyczyny. Kolejnym etapem rekrutacji będzie przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami, która odbędzie się w dniu 11.10.2012 r. od godziny 10:15.

Pobierz w PDF
Osoba która utworzyła wpis:
Admin
Data utworzenia wpisu
09.10.2012, 12:43
Osoba która opublikowała wpis:
Admin
Data opublikowania wpisu:
23.05.2020, 12:32
Artykuł był wyświetlony
1336 razy

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.