Przejdź do treści
Biuletyn informacji publicznej
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Lista Kandydatów spełniających wymagania formalne

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na ww. stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji, zakwalifikowali się następujący kandydaci, spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu.
LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE (dotyczy procedury naboru na stanowisko: Inspektor w Zespole Obsługi i Oceny Wniosków)

Nazwa Instytucji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Oferowane Stanowisko: Inspektor w Zespole Obsługi i Oceny Wniosków. Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na ww. stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji, zakwalifikowali się następujący kandydaci, spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

L.p. Imię i Nazwisko Miejsce zamieszkania
1 Marta Gołębiewska Łódź
2 Mariola Wojdziak-Perek Warta
3 Magdalena Menes Łódź
4 Karolina Dąbek Sieradz
5 Izabela Marciniak Łódź
6 Bernard Matyjaszczyk Piotrków Tryb.


Jednocześnie informujemy, iż kolejny etap rekrutacji polegał będzie na przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego, sprawdzającego wiedzę teoretyczną. Test odbędzie się w dniu 09.03.2012 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi w pokoju Nr 306/307 o godzinie 900. Kandydaci wskazani powyżej powinni stawić się z dowodami osobistymi. Nieobecność traktowana będzie jako rezygnacja z ubiegania się o ww. stanowisko, bez względu na jej przyczyny. Kolejnym etapem rekrutacji będzie przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami, która odbędzie się w dniu 09.03.2012 r. od godziny 10.15.Informację wprowadził: Paweł Lesiak
Data utworzenia: 2012-03-08 14:48:16
Pobierz w PDF
Osoba która utworzyła wpis:
Admin
Data utworzenia wpisu
08.03.2012, 15:36
Osoba która opublikowała wpis:
Admin
Data opublikowania wpisu:
27.05.2020, 01:57
Artykuł był wyświetlony
1482 razy

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.